O Firmie : - plastic poland

Logo
MENU
Przejdź do treści

O Firmie :

         Firma Plastic Poland została utworzona w 1990 roku w Świdnicy, na Dolnym Śląsku.W naszej pracy wykorzystujemy wiedzę uzyskaną przez ponad trzydziestu lat istnienia przedsiębiorstwa. D
 Tworzywa to nasza wielka pasja. Mimo, iż dziedzina ta nie jest łatwa, udało nam się zgłębić jej tajniki, technologie,  zajwiska oraz procesy z nią związane, jak reologia czy chemia tworzyw sztucznych na poziomie inżynierskim.
        W biznesie charakteryzuje nas przede wszystkim wytrwałość , kreatywność, otwartość na klienta oraz ciągłe poszukiwanie nowych kiruknków rozwoju
Specjalistyczny, zróżnicowany park maszynowy, pozwala nam wykonywać wielkonakładową produkcję wysokiej jakości. Zaopatrujemy się w materiały u najlepszych producentów surowców w Polsce i Europie copozwala  na tworzenie produktów najwyższej jakości, nawet tych najbardziej złożonych .
      Oferowane przez nas ceny wyrobów i oprzyrządowań są naprawdę korzystne. Staramy się skracać czas oczekiwania kontrahenta do minimum. Jako firma niezwykle nowoczesna, dbamy  ochronę środowiska, dlatego też nasze produkty poddają się w całości recyklingowi.  Biegle komunikujemy się w języku niemieckim(słownictwo techniczne, handlowe, biznesowe) oraz w  języku angielskium i rosyjskim.
LOGO  Plastic Poland
Firma:   PPHU ,, Plastic"
Wojciech Trzęsowski
ul.Esperantystów 10E
 PL  58-100 Świdnica
         P O L  A  N D
NIP :  PL 884 002 06 64
tel :   +48/  603 520 736


Wróć do spisu treści